WARSZTATY TWORZENIA NATURALNYCH BALSAMÓW DO UST
Bliższych informacji udziela MBP w Strumieniu Strumień ul. Młyńka 10
tel. 33 85 70 045
biblioteka@um.strumien.pl

Bliższych informacji udziela MBP w Strumieniu Strumień ul. Młyńka 10
tel. 33 85 70 045
biblioteka@um.strumien.pl

Już w poniedziałek 19 maja odbędą się pierwsze warsztaty w ramach projektu „Akademia Przedszkolaka- warsztaty czytelniczo – techniczne”.
Zachęcamy do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego (bo.slaskie.pl) na zadanie z puli EKO: CZYTNIKI EBOOKÓW W TWOJEJ BIBLIOTECE – WYPOŻYCZ I CZYTAJ BEZ OGRANICZEŃ (kod projektu: MBO-0160/W/23).
19 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strumieniu odbyła się uroczysta promocja książki „Płyniesz Olzo” wydanej przez Kongres Polaków na Zaolziu. O zawartości i zaletach wydanej pozycji opowiedział prof. Daniel Kadłubiec, który jest redaktorem książki. „Płyniesz Olzo” to kompendium wiedzy o folklorze i obyczajach Śląska Cieszyńskiego. Pozycja oczywiście jest dostępna w naszej bibliotece. Zapraszamy.
Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Hanną Greń, które odbędzie się 19 kwietnia o godz. 17.00 w budynku biblioteki. Wstęp wolny.
12 grudnia odbył się w naszej bibliotece spektakl świąteczny „Królowa Śniegu” w wykonaniu aktorów ze studia teatralnego Krak-Art z Krakowa. [Best_Wordpress_Gallery id=”93″ gal_title=”SPEKTAKL ŚWIĄTECZNY”]